Spar MenusSpar Menus
- Spar Menu 1
Информация за продукта Doner wrap, fries, alcohol-free drink 0.33l of your choiceDoner wrap, fries, alcohol-free drink 0.33l of your choice11,50 €0,33l, 34,85 €/1л - Spar Menu 3
Информация за продукта Döner wrap and fries and a 0.33L soft drinkDöner wrap and fries and a 0.33L soft drink11,50 €0,33l, 34,85 €/1л - Spar Menu 2
Информация за продукта • Pizza (Ø 26cm) nach Wahl • Bauernsalat • 1 alkoholfreies Getränk 0,33l nach Wahl• Pizza (Ø 26cm) nach Wahl • Bauernsalat • 1 alkoholfreies Getränk 0,33l nach Wahl13,00 € - Spar Menu 4 - Cheeseburger
Информация за продукта Cheeseburger potato wedges 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choiceCheeseburger potato wedges 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choice10,00 €0,33l, 30,30 €/1л - Spar Menu 4 - Veggie Burger
Информация за продукта Veggie Burger Potato Wedges 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choiceVeggie Burger Potato Wedges 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choice10,00 €0,33l, 30,30 €/1л - Spar Menu 5
Информация за продукта Lahmacun, chips, 1 soft drink 0.33l of your choiceLahmacun, chips, 1 soft drink 0.33l of your choice11,00 €0,33l, 33,33 €/1л - Spar Menu 6
Информация за продукта 6 Chicken Wings, Potato Wedges, 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choice6 Chicken Wings, Potato Wedges, 1 non-alcoholic drink 0.33l of your choice10,00 €0,33l, 30,30 €/1л - Spar Menu 7
Информация за продукта 4 Chicken Wings 6 Chicken Nuggets Potato Wedges 1 soft drink 0.33l of your choice4 Chicken Wings 6 Chicken Nuggets Potato Wedges 1 soft drink 0.33l of your choice10,50 €0,33l, 31,82 €/1л

