MenusMenus
All menus include fries + drink 0.33l,All menus include fries + drink 0.33l,
- Doner in Bread Menu
Produktinformation including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l16,00 €0,33l, 48,48 €/1l - Doner Meat Menu
Produktinformation incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l14,00 €0,33l, 42,42 €/1l - Hamburger Menu
Produktinformation including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Cheeseburger Menu
Produktinformation incl. fries + drink 0.33lincl. fries + drink 0.33l14,00 €0,33l, 42,42 €/1l - Crispy Burger Menu
Produktinformation including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l12,50 €0,33l, 37,88 €/1l - Nuggets Menu - 6 Nuggets
Produktinformation including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l10,50 €0,33l, 31,82 €/1l - Schnitzel Menu
Produktinformation incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l11,00 €0,33l, 33,33 €/1l - Chicken Wings Menu
Produktinformation including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l12,00 €0,33l, 36,36 €/1l - Currywurst Menu
Produktinformation incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l9,50 €0,33l, 28,79 €/1l - Meatball Menu
Produktinformation includes fries + drink 0.33lincludes fries + drink 0.33l9,50 €0,33l, 28,79 €/1l

