Winter DreamWinter Dream
Selection of drinks for kidsSelection of drinks for kids
- Kids Cola 0,25l
Produktinformation decaffeinated coladecaffeinated cola2,50 €exkl. depositum (0,15 €), 0,25l, 10,00 €/1l - Raspberry Soft Drink 0,25l
Produktinformation fizzy drink with raspberry flavourfizzy drink with raspberry flavour2,50 €exkl. depositum (0,15 €), 0,25l, 10,00 €/1l - Woodruff Soft Drink 0,25l
Produktinformation fizzy drink with woodruff flavourfizzy drink with woodruff flavour2,50 €exkl. depositum (0,15 €), 0,25l, 10,00 €/1l

