Milk TeaMilk Tea
All drinks are prepared with a preparation method of your choice, a sweetness level of your choice, a quantity of ice cubes of your choice, and 3 toppings of your choice.All drinks are prepared with a preparation method of your choice, a sweetness level of your choice, a quantity of ice cubes of your choice, and 3 toppings of your choice.
- Jasmine Mao Jian Milk Tea 0.5l
Produktinformation fra 6,00 €0,5l - Black Milk Tea 0.5l
Produktinformation fra 6,00 €0,5l, 12,00 €/1l - Black Milk Tea 0.7l
Produktinformation fra 6,50 €0,7l, 9,29 €/1l - Jasmine Mao Jian Milk Tea 0.7l
Produktinformation fra 6,50 €0,7l, 9,29 €/1l - taro milk tea 0.5l
Produktinformation fra 6,00 €0,5l, 12,00 €/1l - taro milk tea 0.7l
Produktinformation fra 6,50 €0,7l, 9,29 €/1l - Four Seasons Oolong Milk Tea 0.5l
Produktinformation fra 6,00 €0,5l, 12,00 €/1l - Matcha Milk Tea 0.5l
Produktinformation fra 6,00 €0,5l, 12,00 €/1l - Four Seasons Oolong Milk Tea 0.7l
Produktinformation fra 6,50 €0,7l, 9,29 €/1l - Matcha Milk Tea 0.7l
Produktinformation fra 6,50 €0,7l, 9,29 €/1l - Brown Sugar Milk 0.5l
Produktinformation Tapioca pearls must be ordered separatelyTapioca pearls must be ordered separatelyfra 6,50 €0,5l, 13,00 €/1l - Brown Sugar Milk Tea 0.5l
Produktinformation Tapioca pearls must be ordered separatelyTapioca pearls must be ordered separatelyfra 6,50 €0,5l, 13,00 €/1l - Brown Sugar Milk Tea 0.7l
Produktinformation Tapioca pearls must be ordered separatelyTapioca pearls must be ordered separatelyfra 7,00 €0,7l, 10,00 €/1l - Brown Sugar Milk 0.7l
Produktinformation Tapioca pearls must be ordered separatelyTapioca pearls must be ordered separatelyfra 7,00 €0,7l, 10,00 €/1l - Jasmine Mao Jian Milk (Oat Milk) Tea 0.5l
Produktinformation 6,80 €0,5l, 13,60 €/1l - Jasmine Mao Jian Milk (Oat Milk) Tea 0.7l
Produktinformation 7,30 €0,7l, 10,43 €/1l - Black Milk (Oat Milk) Tea 0.5l
Produktinformation 6,80 €0,5l, 13,60 €/1l - Black Milk (Oat Milk) Tea 0.7l
Produktinformation 7,30 €0,7l, 10,43 €/1l - Taro milk (Oat Milk) tea 0.7l
Produktinformation 7,30 €0,7l, 10,43 €/1l - Matcha Milk (Oat Milk) Tea 0.7l
Produktinformation 7,30 €0,7l, 10,43 €/1l

