Value MenusValue Menus
- Menu 1
Produktinformation with döner wrap, chips and drinkwith döner wrap, chips and drink13,50 €33l, 0,41 €/1l - Menu 2
Produktinformation with Lahmacun, small French fries and a drinkwith Lahmacun, small French fries and a drink14,90 €33l, 0,45 €/1l - Menu 3
Produktinformation with Doner wrap, small French fries and a drinkwith Doner wrap, small French fries and a drink14,50 €33l, 0,44 €/1l - Menu 4
Produktinformation with döner platter, chips and drinkwith döner platter, chips and drink17,50 €33l, 0,53 €/1l - Menu 5
Produktinformation with a Kumrutasche, chips and a drinkwith a Kumrutasche, chips and a drink14,50 €33l, 0,44 €/1l - Menu 6
Produktinformation With falafel wrap, chips, and drinkWith falafel wrap, chips, and drink14,90 €33l, 0,45 €/1l

