MenuMenu
- Menu 1 - Döner
Produktinformation Döner, Chips, 0.33l DrinkDöner, Chips, 0.33l Drinkfra 13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Menu 1 - Yufka
Produktinformation Yufka, Chips, 0.33l DrinkYufka, Chips, 0.33l Drinkfra 13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Menu 2
Produktinformation Doner platter, chips, 0.33l drinkDoner platter, chips, 0.33l drinkfra 14,50 €0,33l, 43,94 €/1l - Menu 3
Produktinformation 6x Nuggets, Chips, 0.33l Drink6x Nuggets, Chips, 0.33l Drinkfra 11,00 €0,33l, 33,33 €/1l - Menu 4
Produktinformation Lahmacun rolled with salad, fries, 0.33l drinkLahmacun rolled with salad, fries, 0.33l drinkfra 13,00 €0,33l, 39,39 €/1l

