BurgerBurger
Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50
- Hamburger
Produktinformation Onion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, KetchupOnion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, Ketchupfra 7,80 €from 0,4l, from 31,25 €/1l - Cheeseburger
Produktinformation Onion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheeseOnion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheesefra 8,30 €0,4l, from 20,75 €/1l - Chilli Cheese Burger
Produktinformation Jalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese SauceJalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese Saucefra 8,99 €from 0,4l, from 34,00 €/1l - Italy Burger
Produktinformation Onion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger SauceOnion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger Saucefra 10,50 €0,4l, from 26,25 €/1l - Crispy Burger
Produktinformation Salad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheeseSalad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheesefra 9,40 €from 0,4l, from 34,98 €/1l - Veggie Burger
Produktinformation Salad, Tomatoes, Onion, Burger SauceSalad, Tomatoes, Onion, Burger Saucefra 8,90 €0,4l, from 22,25 €/1l

