Value MenusValue Menus
All dishes are served with French fries and a 0.33l drink of your choice.All dishes are served with French fries and a 0.33l drink of your choice.
- Menu 1
Produktinformation with Doner Pita and chipswith Doner Pita and chips13,00 €0,33l, 39,39 €/1l - Menu 2
Produktinformation with Dürüm kebab and chipswith Dürüm kebab and chips13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Menu 3
Produktinformation with Lahmacun doner meat and chipswith Lahmacun doner meat and chips14,00 €0,33l, 42,42 €/1l - Menu 4
Produktinformation with baked doner and chipswith baked doner and chips15,50 €0,33l, 46,97 €/1l - Menu 5
Produktinformation with currywurst and chipswith currywurst and chips10,50 €0,33l, 31,82 €/1l - Menu 6
Produktinformation with burger of your choice and chipswith burger of your choice and chips10,50 €0,33l, 31,82 €/1l - Menu 7
Produktinformation with 6 Chicken Nuggets and frieswith 6 Chicken Nuggets and fries9,00 €0,33l, 27,27 €/1l

