Soft DrinksSoft Drinks
- COCA-COLA 033L ALU SC
Item Info Coca-Cola Original Taste Aluminium Sleek Dose 0,33L X1Coca-Cola Original Taste Aluminium Sleek Dose 0,33L X13,40 €excl. deposit (0,25 €), 330ml, 10,30 €/1l - FANTA ORANGE 033L ALU SC
Item Info Fanta Orange Aluminium Sleek Dose 0,33L X1Fanta Orange Aluminium Sleek Dose 0,33L X13,40 €excl. deposit (0,25 €), 330ml, 10,30 €/1l - SPRITE 24/033L UASC
Item Info Sprite Aluminium Sleek Dose 0,33L X24Sprite Aluminium Sleek Dose 0,33L X243,40 €excl. deposit (0,25 €), - COKE ZERO 24/033L UASC
Item Info Coca-Cola Zero Sugar Aluminium Sleek Dose 0,33L X24Coca-Cola Zero Sugar Aluminium Sleek Dose 0,33L X243,40 €excl. deposit (0,25 €), - Vita Malz 0.33l (RETURNABLE)
Item Info 3,42 €excl. deposit (0,08 €), 0,33l, 10,36 €/1l - FUZE T PFIRSICH 0,25MW
Item Info Fuze Tea Schwarzer Tee Pfirsich Glass 0,25LFuze Tea Schwarzer Tee Pfirsich Glass 0,25L3,45 €excl. deposit (0,15 €), 250ml, 13,80 €/1l - Fuze Tea Lemon 0.33l (RETURNABLE)
Item Info Iced tea with lemon flavorIced tea with lemon flavor3,45 €excl. deposit (0,15 €), 250ml, 13,80 €/1l - Dietz Blackcurrant Juice 0.2L (Reusable)
Item Info 3,35 €excl. deposit (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1l - albi Multivitamin Juice 0.2L (Reusable)
Item Info 3,35 €excl. deposit (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1l - albi Orange Juice 0.2l (RETURNABLE)
Item Info 3,35 €excl. deposit (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1l - Albi Apple Juice 0.2L (REUSABLE)
Item Info 3,35 €excl. deposit (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1l - albi Grape Juice 0.2l (RETURNABLE)
Item Info 3,35 €excl. deposit (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1l - Ensinger Mineral Water
Item Info With carbonationWith carbonation3,30 €excl. deposit (0,25 €), 500ml, 6,60 €/1l - Volvic
Item Info Still WaterStill Water3,30 €excl. deposit (0,25 €), 500ml, 6,60 €/1l

