Beef 150gBeef 150g
- Classic
Item Info Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunfrom 8,50 €150 g, from 56,67 €/1kg - Cheese Burger
Item Info Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 9,00 €150 g, from 60,00 €/1kg - Chili Fenomen
Item Info With jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 9,50 €150 g, from 63,33 €/1kg - Nacho Burger
Item Info With nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Champion Burger
Item Info With mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 10,50 €150 g, from 70,00 €/1kg - BBQ Burger
Item Info With BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Sucuk Burger
Item Info With Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunWith Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunfrom 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Hawaii Burger
Item Info With bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 11,00 €150 g, from 73,33 €/1kg - Avocado Burger
Item Info With avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 12,50 €150 g, from 83,33 €/1kg - Loco Burger
Item Info With coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Fenomen Special
Item Info With double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 14,00 €300 g, from 46,67 €/1kg - Who Is The Fenomen
Item Info With 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunfrom 18,50 €450 g, from 41,11 €/1kg

