MenusMenus
- Menu 1
Item Info 2 Hamburgers or 2 Cheeseburgers, French fries, 0.33l drink of your choice2 Hamburgers or 2 Cheeseburgers, French fries, 0.33l drink of your choice13,75 €excl. deposit (0,25 €), 0,33l, 41,67 €/1l - Menu 2
Item Info 5 Chicken Nuggets Hamburger French fries drink 0.33l of your choice5 Chicken Nuggets Hamburger French fries drink 0.33l of your choice13,75 €excl. deposit (0,25 €), 0,33l, 41,67 €/1l - Menu 3
Item Info Doner Kebab, chips, drink 0.33l of your choiceDoner Kebab, chips, drink 0.33l of your choice12,75 €excl. deposit (0,25 €), 0,33l, 38,64 €/1l - Menu 4
Item Info Dürüm Doner chips drink 0.33l of your choiceDürüm Doner chips drink 0.33l of your choice13,25 €excl. deposit (0,25 €), 0,33l, 40,15 €/1l - Menu 5
Item Info Lahmacun, French fries, drink 0.33l of your choiceLahmacun, French fries, drink 0.33l of your choice13,25 €excl. deposit (0,25 €), 0,33l, 40,15 €/1l

