OffersOffers
- A2. Fried Noodles
Item Info with duck meat, soy sauce and eggs always includedwith duck meat, soy sauce and eggs always included15,90 € - A3. Fried Vegetables
Item Info with red curry and duck meatwith red curry and duck meat17,90 € - Cola
Item Info 0.5l Bottle0.5l Bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Diet Coke
Item Info 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Fuze Tea
Item Info 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Wasse Still
Item Info 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Freiburg Beer
Item Info age restriction 18 plus18+0.5l bottle0.5l bottle4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Red wine
Item Info age restriction 18 plus18+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €11,5% vol, 0,25l, 24,00 €/1l - White Wine
Item Info age restriction 18 plus18+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €12% vol, 0,25l, 24,00 €/1l

