Alcoholic CocktailsAlcoholic Cocktails
All cocktails are prepared with ice.All cocktails are prepared with ice.
- Pina Colada 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+white rum 5cl, cream, pineapple, coconut and ice creamwhite rum 5cl, cream, pineapple, coconut and ice cream5,90 €7,3% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Sex on the Beach 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+vodka 5cl, peach liqueur 2cl, cranberry, orange and icevodka 5cl, peach liqueur 2cl, cranberry, orange and ice5,90 €8,5% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Watermelon Man 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+vodka 5cl, Triple Sec 2cl Watermelon, Grenadine, Lemon, Orange Vodka 5cl, Triple Sec 2cl Watermelon, Grenadine, Lemon, Orange and Icevodka 5cl, Triple Sec 2cl Watermelon, Grenadine, Lemon, Orange Vodka 5cl, Triple Sec 2cl Watermelon, Grenadine, Lemon, Orange and Ice5,90 €10% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Mangolada 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+white rum 5cl, cream, mango, coconut and ice creamwhite rum 5cl, cream, mango, coconut and ice cream5,90 €7,3% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Lynchburg Lemonade 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+Jack Daniels 5 cl, Triple Sec 2cl, lime, Sprite and iceJack Daniels 5 cl, Triple Sec 2cl, lime, Sprite and ice5,90 €10,4% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Helsinki Mule 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+vodka 5cl, lime, cucumber, triple sec 2cl, ginger ale and icevodka 5cl, lime, cucumber, triple sec 2cl, ginger ale and ice5,90 €9,9% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Planters Punch 0,5
Item Info age restriction 18 plus18+white and brown rum 3 cl each, lemon, sugar syrup, grenadine, orange and icewhite and brown rum 3 cl each, lemon, sugar syrup, grenadine, orange and ice5,90 €8,5% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Irish Sea 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+white rum 4cl, Blue Curuacao 2cl, Triple Sec 1cl, lemon, pineapple White rum 4cl, Blue Curuacao 2cl, Triple Sec 1cl, lemon, pineapple and icewhite rum 4cl, Blue Curuacao 2cl, Triple Sec 1cl, lemon, pineapple White rum 4cl, Blue Curuacao 2cl, Triple Sec 1cl, lemon, pineapple and ice5,90 €8,7% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Mai Tai 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+white and brown rum 3cl each, almond, pineapple, orange, lime and icewhite and brown rum 3cl each, almond, pineapple, orange, lime and ice5,90 €8,5% vol, 0,5l, 11,80 €/1l - Long Island Ice Tea 0,5l
Item Info age restriction 18 plus18+Rum 2cl, Vodka 2cl, Gin 2cl, Tequila 2cl, Triple Sec 1cl, Limes, Cola and IceRum 2cl, Vodka 2cl, Gin 2cl, Tequila 2cl, Triple Sec 1cl, Limes, Cola and Ice5,90 €12,4% vol, 0,5l, 11,80 €/1l

