DRINKDRINK
- Coca Cola
Item Info 0.2l0.2l3,22 €excl. deposit (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Contains caffeine (20mg/200ml) - Coca Cola Zero
Item Info 0.2l0.2l3,22 €excl. deposit (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Contains caffeine (22mg/200ml) - Orangina
Item Info 0.25l0.25l3,22 €excl. deposit (0,08 €), 250ml, 12,88 €/1l - Spreequell Naturell
Item Info 0.25l0.25l2,72 €excl. deposit (0,08 €), - Spreequell Classic
Item Info 0.25l0.25l2,72 €excl. deposit (0,08 €), - Vietnamese Iced Coffee
Item Info 0.33l0.33l4,50 € - Apple Spritzer
Item Info 0.33l0.33l3,22 €excl. deposit (0,08 €), 330ml, 9,76 €/1l

