BurgerBurger
Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50
- Hamburger
Item Info Onion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, KetchupOnion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, Ketchupfrom 7,80 €from 0,4l, from 31,25 €/1l - Cheeseburger
Item Info Onion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheeseOnion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheesefrom 8,30 €0,4l, from 20,75 €/1l - Chilli Cheese Burger
Item Info Jalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese SauceJalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese Saucefrom 8,99 €from 0,4l, from 34,00 €/1l - Italy Burger
Item Info Onion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger SauceOnion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger Saucefrom 10,50 €0,4l, from 26,25 €/1l - Crispy Burger
Item Info Salad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheeseSalad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheesefrom 9,40 €from 0,4l, from 34,98 €/1l - Veggie Burger
Item Info Salad, Tomatoes, Onion, Burger SauceSalad, Tomatoes, Onion, Burger Saucefrom 8,90 €0,4l, from 22,25 €/1l

