Çiğköfte WrapÇiğköfte Wrap
- Classic Wrap
Infos produit 100g, with salad of choice100g, with salad of choice5,50 €0,1 kg, 55,00 €/1kg - Classic Wrap - with Doritos
Infos produit 100g, 100g, with salad of your choice100g, 100g, with salad of your choice6,00 €0,1 kg, 60,00 €/1kgVeganVégétarien - Super Wrap
Infos produit 125g, 100g, with salad of your choice125g, 100g, with salad of your choice6,50 €0,125 kg, 52,00 €/1kg - Super Wrap - with Doritos
Infos produit 125g, 100g, with salad of choice125g, 100g, with salad of choice7,00 €0,125 kg, 56,00 €/1kg - Chee House Wrap
Infos produit 150 g - with salad, pomegranate, and spicy sauce150 g - with salad, pomegranate, and spicy sauce7,50 €0,15 kg, 50,00 €/1kg - Chee House Wrap - with Doritos
Infos produit 150 g - with salad, pomegranate, hot sauce and Doritos150 g - with salad, pomegranate, hot sauce and Doritos8,00 €0,15 kg, 53,33 €/1kg
Business details
Chee House Çiğköfte
Chee House UG (haftungsbeschränkt)
Bochumer Straße 121
45661 Recklinghausen
Responsable juridique: Abdulsamed Sayki
Fax: 0800 202 07 702
Immatriculation de l’entreprise: Recklinghausen
N° d’immatriculation de l’entreprise: HRB 9991
VAT number: DE454744173
>

