Beef 150gBeef 150g
- Classic
Infos produit Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bundepuis 8,50 €150 g, from 56,67 €/1kg - Cheese Burger
Infos produit Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 9,00 €150 g, from 60,00 €/1kg - Chili Fenomen
Infos produit With jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 9,50 €150 g, from 63,33 €/1kg - Nacho Burger
Infos produit With nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Champion Burger
Infos produit With mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 10,50 €150 g, from 70,00 €/1kg - BBQ Burger
Infos produit With BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Sucuk Burger
Infos produit With Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunWith Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bundepuis 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Hawaii Burger
Infos produit With bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 11,00 €150 g, from 73,33 €/1kg - Avocado Burger
Infos produit With avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 12,50 €150 g, from 83,33 €/1kg - Loco Burger
Infos produit With coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Fenomen Special
Infos produit With double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 14,00 €300 g, from 46,67 €/1kg - Who Is The Fenomen
Infos produit With 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bundepuis 18,50 €450 g, from 41,11 €/1kg

