SaladsSalads
- Potato Salad with Vinegar-Oil Dressing (200g)
Infos produit Freshly prepared potato salad with a light, aromatic vinegar-oil dressing.Freshly prepared potato salad with a light, aromatic vinegar-oil dressing.4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Potato Salad with Mayonnaise (200g)
Infos produit Creamy potato salad with mayonnaiseCreamy potato salad with mayonnaise4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Coleslaw (200g)
Infos produit Crispy coleslaw with fresh dressingCrispy coleslaw with fresh dressing4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Cucumber Salad (200g)
Infos produit Light cucumber salad with a subtle seasoningLight cucumber salad with a subtle seasoning4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Farmersalad (200g)
Infos produit Colourful farmer's salad with fresh vegetables and fine dressingColourful farmer's salad with fresh vegetables and fine dressing4,00 €0,2l, 20,00 €/1l
Business details
Hertel Hähnchen
Hertel Südbayern GmbH
Münchener Str. 10
85123 Karlskron
Responsable juridique: Maximilian Markus Hertel, Rainer Erwin Hertel
Fax: 0800 202 07 702
Immatriculation de l’entreprise: Hof
N° d’immatriculation de l’entreprise: HRB 4604
VAT number: DE269002915
>

