Burger MenusBurger Menus
- Chicken Burger - 135 g
Infos produit Large, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppingsLarge, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppings7,20 €0,135 kg, 53,33 €/1kg - Menu: Chicken Burger - 90 g
Infos produit + Chips + Drink+ Chips + Drinkdepuis 13,00 €0,09 kg, 144,44 €/1kg - Menu: Chicken Burger - 135 g
Infos produit + Chips + Drink+ Chips + Drinkdepuis 14,30 €0,135 kg, 105,93 €/1kg - Chili Cheeseburger (180gr.)
Infos produit 100% Beef100% Beef9,90 €Épicé - Menu: Chili Cheeseburger
Infos produit + Chips + Drink+ Chips + Drinkdepuis 17,80 €0,135 kg, 131,85 €/1kgÉpicé - Cheeseburger (180gr.)
Infos produit 100% Beef100% Beef8,90 €0,09 kg, 98,89 €/1kg - Menu: Cheeseburger (180g)
Infos produit + Chips + Drink+ Chips + Drinkdepuis 16,80 €0,135 kg, 124,44 €/1kg - Hamburger (180 gr.)
Infos produit 100% Beef100% Beef8,50 €0,09 kg, 94,44 €/1kg - Menu: Hamburger (180 g)
Infos produit + Chips + Drink+ Chips + Drinkdepuis 15,50 €0,135 kg, 114,81 €/1kg - Chicken Burger (90 gr)
Infos produit Large, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppingsLarge, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppings5,80 €0,9 kg

