Homemade Iced TeaHomemade Iced Tea
- Green Tea Lime 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with green tea and limeHomemade iced tea with green tea and lime4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Dragon Fruit-Lychee 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with dragon fruit and lycheeHomemade iced tea with dragon fruit and lychee4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Lemon 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with lemonHomemade iced tea with lemon4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - White Peach 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with white peachHomemade iced tea with white peach4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Pink Grapefruit 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with pink grapefruitHomemade iced tea with pink grapefruit4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Watermelon 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with watermelonHomemade iced tea with watermelon4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Peach-Passion Fruit 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with peach and passion fruitHomemade iced tea with peach and passion fruit4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Pomegranate-Cranberry 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with pomegranate and cranberryHomemade iced tea with pomegranate and cranberry4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Cherry 0.5l
Infos produit Homemade iced tea with cherryHomemade iced tea with cherry4,90 €0,5l, 9,80 €/1l
Business details
MAURIZIO'S PIZZAMANUFAKTUR
Maurizio's UG (haftungsbeschränkt)
Goethestraße 50
30169 Hannover
Responsable juridique: Maurizio Sacca Bruno
Fax: 0800 202 07 702
Immatriculation de l’entreprise: Hannover
N° d’immatriculation de l’entreprise: HRB 223033
VAT number: DE350718411
>

