MenuMenu
- Menu 1
Infos produit 1 Chicken Doner (Large) • French fries 1 soft drink 0.33l of your choice1 Chicken Doner (Large) • French fries 1 soft drink 0.33l of your choice10,00 € - Menu 2
Infos produit Yufka with meat 1 French fries 1 Soft drink (0.33 l)Yufka with meat 1 French fries 1 Soft drink (0.33 l)11,00 €0,33l, 33,33 €/1l - Menu 3
Infos produit 2 Pizzas of your choice (Ø 30cm) 1 non-alcoholic drink 1.0l of your choice2 Pizzas of your choice (Ø 30cm) 1 non-alcoholic drink 1.0l of your choice20,00 € - Menu 4
Infos produit 2 large chicken rotisserie plates 1 soft drink (1 litre)2 large chicken rotisserie plates 1 soft drink (1 litre)depuis 20,00 €1l, 20,00 €/1l - Menu 5
Infos produit 1 Rotisserie box 1 Soft drink (0.33 l)1 Rotisserie box 1 Soft drink (0.33 l)7,50 €0,33l, 22,73 €/1l - Menu 6
Infos produit 2 Large Skewers 2 Chips 2 Soft Drink (0.33 l)2 Large Skewers 2 Chips 2 Soft Drink (0.33 l)20,00 € - Menu 7
Infos produit 1 Large Rotisserie Plate 1 Soft Drink (0.33 l)1 Large Rotisserie Plate 1 Soft Drink (0.33 l)11,00 €0,33l, 33,33 €/1l - Menu 8
Infos produit 1 Large Steak Rotisserie Plate 1 Soft Drink (0.33 l)1 Large Steak Rotisserie Plate 1 Soft Drink (0.33 l)14,00 €0,33l, 42,42 €/1l - Menu 9
Infos produit 1 Steakbox 1 Soft drink (0.33 l)1 Steakbox 1 Soft drink (0.33 l)10,00 €0,33l, 30,30 €/1l - Menu 10
Infos produit 6x Chicken Nuggets with French Fries 1 Soft Drink (0.33l)6x Chicken Nuggets with French Fries 1 Soft Drink (0.33l)10,00 €0,33l, 30,30 €/1l - Menu 11
Infos produit 1x Cheeseburger 1 Portion of French fries 1 Soft drink (0.33l)1x Cheeseburger 1 Portion of French fries 1 Soft drink (0.33l)9,00 €0,33l, 27,27 €/1l - Menu 12
Infos produit 1x Hamburger 1 Portion of French fries 1 Soft drink (0.33l)1x Hamburger 1 Portion of French fries 1 Soft drink (0.33l)10,00 €0,33l, 30,30 €/1l - Menu 13
Infos produit 1x Chicken Burger 1 Portion of Chips 1 Soft Drink (0.33l)1x Chicken Burger 1 Portion of Chips 1 Soft Drink (0.33l)10,00 €0,33l, 30,30 €/1l

