BurgerBurger
Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50Hamburger Menu / Burger of your choice, fries and drink £4.50
- Hamburger
Infos produit Onion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, KetchupOnion, Pickles, Iceberg lettuce, Burger sauce, Ketchupdepuis 7,80 €from 0,4l, from 31,25 €/1l - Cheeseburger
Infos produit Onion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheeseOnion, gherkins, burger sauce, ketchup, iceberg lettuce, cheesedepuis 8,30 €0,4l, from 20,75 €/1l - Chilli Cheese Burger
Infos produit Jalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese SauceJalapeños, Onion, Cheese, Chili-Cheese Saucedepuis 8,99 €from 0,4l, from 34,00 €/1l - Italy Burger
Infos produit Onion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger SauceOnion, Rocket, Mozzarella, Homemade Pesto, Burger Saucedepuis 10,50 €0,4l, from 26,25 €/1l - Crispy Burger
Infos produit Salad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheeseSalad, tomatoes, onion, mayonnaise, cheesedepuis 9,40 €from 0,4l, from 34,98 €/1l - Veggie Burger
Infos produit Salad, Tomatoes, Onion, Burger SauceSalad, Tomatoes, Onion, Burger Saucedepuis 8,90 €0,4l, from 22,25 €/1l

