Beef 150gBeef 150g
- Classic
Informazioni prodotto Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunda 8,50 €150 g, da 56,67 €/1kg - Cheese Burger
Informazioni prodotto Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 9,00 €150 g, da 60,00 €/1kg - Chili Fenomen
Informazioni prodotto With jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 9,50 €150 g, da 63,33 €/1kg - Nacho Burger
Informazioni prodotto With nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 10,00 €150 g, da 66,67 €/1kg - Champion Burger
Informazioni prodotto With mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 10,50 €150 g, da 70,00 €/1kg - BBQ Burger
Informazioni prodotto With BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 10,00 €150 g, da 66,67 €/1kg - Sucuk Burger
Informazioni prodotto With Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunWith Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunda 12,00 €150 g, da 80,00 €/1kg - Hawaii Burger
Informazioni prodotto With bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 11,00 €150 g, da 73,33 €/1kg - Avocado Burger
Informazioni prodotto With avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 12,50 €150 g, da 83,33 €/1kg - Loco Burger
Informazioni prodotto With coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 12,00 €150 g, da 80,00 €/1kg - Fenomen Special
Informazioni prodotto With double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 14,00 €300 g, da 46,67 €/1kg - Who Is The Fenomen
Informazioni prodotto With 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunda 18,50 €450 g, da 41,11 €/1kg

