Sweet & Savory PastriesSweet & Savory Pastries
- Lindner Stängli Salt
Informazioni prodotto Crispy Swiss puff pastry sticks – light, buttery, and with a fine hint of saltCrispy Swiss puff pastry sticks – light, buttery, and with a fine hint of salt4,55 €0,1 kg, 45,50 €/1kg - Lindner Stängli Cheese
Informazioni prodotto Crispy Swiss puff pastry sticks with a fine cheese flavourCrispy Swiss puff pastry sticks with a fine cheese flavour4,55 €0,1 kg, 45,50 €/1kg - Lindner Mini Brownies
Informazioni prodotto Moist mini brownies made from a Canadian recipe – irresistibly chocolatey!Moist mini brownies made from a Canadian recipe – irresistibly chocolatey!5,70 €0,15 kg, 38,00 €/1kg - Madeleines Traditional Organic
Informazioni prodotto French organic madeleines, moist and light, in a golden-brown shell shape.French organic madeleines, moist and light, in a golden-brown shell shape.6,05 €0,25 kg, 24,20 €/1kg

