Burger MenuBurger Menu
All menus are served with ketchup and mayonnaise.All menus are served with ketchup and mayonnaise.
- Menu 1
Product informatie 1 Hamburger, French fries, 1 non-alcoholic drink of your choice1 Hamburger, French fries, 1 non-alcoholic drink of your choicevanaf 10,90 €0,33l, 33,03 €/1l - Menu 2
Product informatie 1 Hamburger, 1 Cheeseburger, French fries, 1 soft drink of your choice1 Hamburger, 1 Cheeseburger, French fries, 1 soft drink of your choicevanaf 12,80 €0,33l, 38,79 €/1l - Menu 3
Product informatie 1 Chicken Burger, chips, 1 soft drink of your choice1 Chicken Burger, chips, 1 soft drink of your choicevanaf 12,20 €0,33l, 36,97 €/1l - Menu 3a
Product informatie 1 Rösti burger, French fries, 1 soft drink of your choice1 Rösti burger, French fries, 1 soft drink of your choicevanaf 9,90 € - Menu 5
Product informatie 1 Hamburger, Chicken Nuggets, French fries, 1 soft drink of choice1 Hamburger, Chicken Nuggets, French fries, 1 soft drink of choicevanaf 12,80 €0,33l, 38,79 €/1l - Menu 5a
Product informatie 1 Big Burger, French fries1 Big Burger, French fries9,90 € - Menu 6a
Product informatie 1 Crispy Burger, French fries1 Crispy Burger, French fries10,80 € - Menu 7a
Product informatie 1 Double Big Cheeseburger, French fries1 Double Big Cheeseburger, French fries12,80 € - Menu 9a
Product informatie 1 Mexican Burger with jalapeños, spicy, French fries1 Mexican Burger with jalapeños, spicy, French fries9,80 € - Menu 10
Product informatie 10 Chicken Nuggets, French Fries10 Chicken Nuggets, French Fries9,90 € - Menu 11
Product informatie • 1 Veggie Burger • French fries• 1 Veggie Burger • French fries8,90 € - Menu 12
Product informatie • 1 Veggie Rösti Burger • Chips• 1 Veggie Rösti Burger • Chips7,60 € - Menu 13
Product informatie • 1 Chili Cheeseburger, spicy • French fries• 1 Chili Cheeseburger, spicy • French fries7,20 €

