Beef 150gBeef 150g
- Classic
Product informatie Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunvanaf 8,50 €150 g, from 56,67 €/1kg - Cheese Burger
Product informatie Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 9,00 €150 g, from 60,00 €/1kg - Chili Fenomen
Product informatie With jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 9,50 €150 g, from 63,33 €/1kg - Nacho Burger
Product informatie With nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Champion Burger
Product informatie With mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 10,50 €150 g, from 70,00 €/1kg - BBQ Burger
Product informatie With BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 10,00 €150 g, from 66,67 €/1kg - Sucuk Burger
Product informatie With Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunWith Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunvanaf 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Hawaii Burger
Product informatie With bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 11,00 €150 g, from 73,33 €/1kg - Avocado Burger
Product informatie With avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 12,50 €150 g, from 83,33 €/1kg - Loco Burger
Product informatie With coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 12,00 €150 g, from 80,00 €/1kg - Fenomen Special
Product informatie With double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 14,00 €300 g, from 46,67 €/1kg - Who Is The Fenomen
Product informatie With 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunvanaf 18,50 €450 g, from 41,11 €/1kg

