SaladsSalads
- Potato Salad with Vinegar-Oil Dressing (200g)
Product informatie Freshly prepared potato salad with a light, aromatic vinegar-oil dressing.Freshly prepared potato salad with a light, aromatic vinegar-oil dressing.4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Potato Salad with Mayonnaise (200g)
Product informatie Creamy potato salad with mayonnaiseCreamy potato salad with mayonnaise4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Coleslaw (200g)
Product informatie Crispy coleslaw with fresh dressingCrispy coleslaw with fresh dressing4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Cucumber Salad (200g)
Product informatie Light cucumber salad with a subtle seasoningLight cucumber salad with a subtle seasoning4,00 €0,2l, 20,00 €/1l - Farmersalad (200g)
Product informatie Colourful farmer's salad with fresh vegetables and fine dressingColourful farmer's salad with fresh vegetables and fine dressing4,00 €0,2l, 20,00 €/1l

