Milk TeaMilk Tea
All drinks are prepared with a preparation method of your choice and a sugar quantity of your choice.All drinks are prepared with a preparation method of your choice and a sugar quantity of your choice.
- Classic Milk Tea 0.5l
Product informatie Indonesian Assam black tea with milkIndonesian Assam black tea with milk5,50 €0,5l, 11,00 €/1l - Classic Milk Tea 0.7l
Product informatie Indonesian Assam black tea with milkIndonesian Assam black tea with milk6,00 €0,7l, 8,57 €/1l - Caramel Milk Tea 0.5l
Product informatie Milk tea based on black tea with caramelMilk tea based on black tea with caramel5,50 €0,5l, 11,00 €/1l - Caramel Milk Tea 0.7l
Product informatie Milk tea based on black tea with caramelMilk tea based on black tea with caramel6,00 €0,7l, 8,57 €/1l - Jasmine Milk Tea 0.5l
Product informatie Chinese jasmine green tea with milkChinese jasmine green tea with milk5,50 €0,5l, 11,00 €/1l - Jasmine Milk Tea 0.7L
Product informatie Chinese Jasmine Green Tea with MilkChinese Jasmine Green Tea with Milk6,00 €0,7l, 8,57 €/1l - Strawberry Milk Tea 0.5l
Product informatie with strawberries and milk teawith strawberries and milk tea6,00 €0,5l - Strawberry Milk Tea 0.7l
Product informatie with strawberries and milk teawith strawberries and milk tea6,50 €0,7l, 9,29 €/1l

