STICKY ERASTICKY ERA
• CRISPY • JUICY • LOADED •
Probiere unser neues Sticky Chicken: Southern Fried Chicken Tenders, geschwenkt in Hot Honey oder Korean DAK Glasur. Als Burger, auf Fries oder pur!• CRISPY • JUICY • LOADED •
Probiere unser neues Sticky Chicken: Southern Fried Chicken Tenders, geschwenkt in Hot Honey oder Korean DAK Glasur. Als Burger, auf Fries oder pur!
- Sticky Chicken Burger
Product informatie Southern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Ranch Sauce, Gewürzgurken, Salat mit extra Ranch SauceSouthern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Ranch Sauce, Gewürzgurken, Salat mit extra Ranch Sauce14,90 €0,335 kg, 44,48 €/1kg - Sticky Chicken Burger Menü
Product informatie Southern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Ranch Sauce, Gewürzgurken, Salat mit extra Ranch SauceSouthern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Ranch Sauce, Gewürzgurken, Salat mit extra Ranch Saucevanaf 21,80 €0,335 kg, 65,07 €/1kg - Sticky Chicken Lime Fries
Product informatie 1/2 Pfund Fritten, Southern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Cherrytomaten, Rucola, Microgreens, Granatapfelkerne, Steakpfeffer, Jalapeño, Lime Sauce1/2 Pfund Fritten, Southern Fried Chicken Tenders, Hot Honey Sauce, Cherrytomaten, Rucola, Microgreens, Granatapfelkerne, Steakpfeffer, Jalapeño, Lime Sauce14,90 €0,574 kg, 25,96 €/1kg - Sticky Chicken Cheddar Fries
Product informatie 1/2 Pfund Fritten, Southern Fried Chicken Tenders, Bacon, Zwiebeln, Röstzwiebeln, Rucola, Cherrytomaten und viel Cheddar-Cheese-Sauce1/2 Pfund Fritten, Southern Fried Chicken Tenders, Bacon, Zwiebeln, Röstzwiebeln, Rucola, Cherrytomaten und viel Cheddar-Cheese-Sauce15,90 €0,493 kg, 32,25 €/1kg - Sticky Chicken Tenders
Product informatie Southern Fried Chicken Tenders, mariniert wahlweise in Hot Honey Sauce oder Korean DAK Sauce mit extra Rach SauceSouthern Fried Chicken Tenders, mariniert wahlweise in Hot Honey Sauce oder Korean DAK Sauce mit extra Rach Sauce8,90 €0,33 kg, 26,97 €/1kg

