DRINKDRINK
- Coca Cola
Product informatie 0.2l0.2l3,22 €excl. statiegeld (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Bevat cafeïne (20mg/200ml) - Coca Cola Zero
Product informatie 0.2l0.2l3,22 €excl. statiegeld (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Bevat cafeïne (22mg/200ml) - Orangina
Product informatie 0.25l0.25l3,22 €excl. statiegeld (0,08 €), 250ml, 12,88 €/1l - Spreequell Naturell
Product informatie 0.25l0.25l2,72 €excl. statiegeld (0,08 €), - Spreequell Classic
Product informatie 0.25l0.25l2,72 €excl. statiegeld (0,08 €), - Vietnamese Iced Coffee
Product informatie 0.33l0.33l4,50 € - Apple Spritzer
Product informatie 0.33l0.33l3,22 €excl. statiegeld (0,08 €), 330ml, 9,76 €/1l

