MenuMenu
- Menu 1 - Döner
Product informatie Döner, Chips, 0.33l DrinkDöner, Chips, 0.33l Drinkvanaf 13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Menu 1 - Yufka
Product informatie Yufka, Chips, 0.33l DrinkYufka, Chips, 0.33l Drinkvanaf 13,50 €0,33l, 40,91 €/1l - Menu 2
Product informatie Doner platter, chips, 0.33l drinkDoner platter, chips, 0.33l drinkvanaf 14,50 €0,33l, 43,94 €/1l - Menu 3
Product informatie 6x Nuggets, Chips, 0.33l Drink6x Nuggets, Chips, 0.33l Drinkvanaf 11,00 €0,33l, 33,33 €/1l - Menu 4
Product informatie Lahmacun rolled with salad, fries, 0.33l drinkLahmacun rolled with salad, fries, 0.33l drinkvanaf 13,00 €0,33l, 39,39 €/1l

