MenusMenus
- Menu 1
Informacje o produkcie 2 Hamburgers or 2 Cheeseburgers, French fries, 0.33l drink of your choice2 Hamburgers or 2 Cheeseburgers, French fries, 0.33l drink of your choice13,75 €+ kaucja (0,25 €), 0,33l, 41,67 €/1l - Menu 2
Informacje o produkcie 5 Chicken Nuggets Hamburger French fries drink 0.33l of your choice5 Chicken Nuggets Hamburger French fries drink 0.33l of your choice13,75 €+ kaucja (0,25 €), 0,33l, 41,67 €/1l - Menu 3
Informacje o produkcie Doner Kebab, chips, drink 0.33l of your choiceDoner Kebab, chips, drink 0.33l of your choice12,75 €+ kaucja (0,25 €), 0,33l, 38,64 €/1l - Menu 4
Informacje o produkcie Dürüm Doner chips drink 0.33l of your choiceDürüm Doner chips drink 0.33l of your choice13,25 €+ kaucja (0,25 €), 0,33l, 40,15 €/1l - Menu 5
Informacje o produkcie Lahmacun, French fries, drink 0.33l of your choiceLahmacun, French fries, drink 0.33l of your choice13,25 €+ kaucja (0,25 €), 0,33l, 40,15 €/1l

