OffersOffers
- A2. Fried Noodles
Informacje o produkcie with duck meat, soy sauce and eggs always includedwith duck meat, soy sauce and eggs always included15,90 € - A3. Fried Vegetables
Informacje o produkcie with red curry and duck meatwith red curry and duck meat17,90 € - Cola
Informacje o produkcie 0.5l Bottle0.5l Bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Diet Coke
Informacje o produkcie 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Fuze Tea
Informacje o produkcie 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Wasse Still
Informacje o produkcie 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1l - Freiburg Beer
Informacje o produkcie ograniczenie wiekowe 18+18+0.5l bottle0.5l bottle4,90 €0,5l, 9,80 €/1l - Red wine
Informacje o produkcie ograniczenie wiekowe 18+18+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €11,5% alk., 0,25l, 24,00 €/1l - White Wine
Informacje o produkcie ograniczenie wiekowe 18+18+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €12% alk., 0,25l, 24,00 €/1l

