DRINKDRINK
- Coca Cola
Informacje o produkcie 0.2l0.2l3,22 €+ kaucja (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Wysoka zawartość kofeiny (20mg/200ml) - Coca Cola Zero
Informacje o produkcie 0.2l0.2l3,22 €+ kaucja (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1l, Wysoka zawartość kofeiny (22mg/200ml) - Orangina
Informacje o produkcie 0.25l0.25l3,22 €+ kaucja (0,08 €), 250ml, 12,88 €/1l - Spreequell Naturell
Informacje o produkcie 0.25l0.25l2,72 €+ kaucja (0,08 €), - Spreequell Classic
Informacje o produkcie 0.25l0.25l2,72 €+ kaucja (0,08 €), - Vietnamese Iced Coffee
Informacje o produkcie 0.33l0.33l4,50 € - Apple Spritzer
Informacje o produkcie 0.33l0.33l3,22 €+ kaucja (0,08 €), 330ml, 9,76 €/1l

