Soft DrinksSoft Drinks
- COCA-COLA 033L ALU SC
Информация за продукта Coca-Cola Original Taste Aluminium Sleek Dose 0,33L X1Coca-Cola Original Taste Aluminium Sleek Dose 0,33L X13,40 €Без депозит (0,25 €), 330ml, 10,30 €/1л - FANTA ORANGE 033L ALU SC
Информация за продукта Fanta Orange Aluminium Sleek Dose 0,33L X1Fanta Orange Aluminium Sleek Dose 0,33L X13,40 €Без депозит (0,25 €), 330ml, 10,30 €/1л - SPRITE 24/033L UASC
Информация за продукта Sprite Aluminium Sleek Dose 0,33L X24Sprite Aluminium Sleek Dose 0,33L X243,40 €Без депозит (0,25 €), - COKE ZERO 24/033L UASC
Информация за продукта Coca-Cola Zero Sugar Aluminium Sleek Dose 0,33L X24Coca-Cola Zero Sugar Aluminium Sleek Dose 0,33L X243,40 €Без депозит (0,25 €), - Vita Malz 0.33l (RETURNABLE)
Информация за продукта 3,42 €Без депозит (0,08 €), 0,33l, 10,36 €/1л - FUZE T PFIRSICH 0,25MW
Информация за продукта Fuze Tea Schwarzer Tee Pfirsich Glass 0,25LFuze Tea Schwarzer Tee Pfirsich Glass 0,25L3,45 €Без депозит (0,15 €), 250ml, 13,80 €/1л - Fuze Tea Lemon 0.33l (RETURNABLE)
Информация за продукта Iced tea with lemon flavorIced tea with lemon flavor3,45 €Без депозит (0,15 €), 250ml, 13,80 €/1л - Dietz Blackcurrant Juice 0.2L (Reusable)
Информация за продукта 3,35 €Без депозит (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1л - albi Multivitamin Juice 0.2L (Reusable)
Информация за продукта 3,35 €Без депозит (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1л - albi Orange Juice 0.2l (RETURNABLE)
Информация за продукта 3,35 €Без депозит (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1л - Albi Apple Juice 0.2L (REUSABLE)
Информация за продукта 3,35 €Без депозит (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1л - albi Grape Juice 0.2l (RETURNABLE)
Информация за продукта 3,35 €Без депозит (0,15 €), 0,2l, 16,75 €/1л - Ensinger Mineral Water
Информация за продукта With carbonationWith carbonation3,30 €Без депозит (0,25 €), 500ml, 6,60 €/1л - Volvic
Информация за продукта Still WaterStill Water3,30 €Без депозит (0,25 €), 500ml, 6,60 €/1л

