MenusMenus
All menus include fries + drink 0.33l,All menus include fries + drink 0.33l,
- Doner in Bread Menu
Информация за продукта including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l16,00 €0,33l, 48,48 €/1л - Doner Meat Menu
Информация за продукта incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l14,00 €0,33l, 42,42 €/1л - Hamburger Menu
Информация за продукта including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l13,50 €0,33l, 40,91 €/1л - Cheeseburger Menu
Информация за продукта incl. fries + drink 0.33lincl. fries + drink 0.33l14,00 €0,33l, 42,42 €/1л - Crispy Burger Menu
Информация за продукта including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l12,50 €0,33l, 37,88 €/1л - Nuggets Menu - 6 Nuggets
Информация за продукта including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l10,50 €0,33l, 31,82 €/1л - Schnitzel Menu
Информация за продукта incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l11,00 €0,33l, 33,33 €/1л - Chicken Wings Menu
Информация за продукта including fries + drink 0.33lincluding fries + drink 0.33l12,00 €0,33l, 36,36 €/1л - Currywurst Menu
Информация за продукта incl. chips + drink 0.33lincl. chips + drink 0.33l9,50 €0,33l, 28,79 €/1л - Meatball Menu
Информация за продукта includes fries + drink 0.33lincludes fries + drink 0.33l9,50 €0,33l, 28,79 €/1л

