Beef 150gBeef 150g
- Classic
Информация за продукта Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade fenomen sauce, and brioche bunОт 8,50 €150 g, from 56,67 €/1кг - Cheese Burger
Информация за продукта Beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunBeef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 9,00 €150 g, from 60,00 €/1кг - Chili Fenomen
Информация за продукта With jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith jalapenos, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 9,50 €150 g, from 63,33 €/1кг - Nacho Burger
Информация за продукта With nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith nachos and bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 10,00 €150 g, from 66,67 €/1кг - Champion Burger
Информация за продукта With mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith mushrooms & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 10,50 €150 g, from 70,00 €/1кг - BBQ Burger
Информация за продукта With BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith BBQ sauce & bacon, beef patty, mixed fresh salad, slice of tomato, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 10,00 €150 g, from 66,67 €/1кг - Sucuk Burger
Информация за продукта With Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunWith Sucuk, bacon & fried egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce and brioche bunОт 12,00 €150 g, from 80,00 €/1кг - Hawaii Burger
Информация за продукта With bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith bacon & pineapple, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 11,00 €150 g, from 73,33 €/1кг - Avocado Burger
Информация за продукта With avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith avocado & bacon, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 12,50 €150 g, from 83,33 €/1кг - Loco Burger
Информация за продукта With coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith coleslaw, bacon & egg, beef patty, fresh salad mix, tomato slice, arugula, red onions, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 12,00 €150 g, from 80,00 €/1кг - Fenomen Special
Информация за продукта With double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith double meat, bacon & egg, fresh salad mix, tomato slice, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 14,00 €300 g, from 46,67 €/1кг - Who Is The Fenomen
Информация за продукта With 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunWith 3x patties, fried egg, bacon & onion rings, fresh salad mix, slice of tomato, rocket, red onion, homemade Fenomen sauce, and brioche bunОт 18,50 €450 g, from 41,11 €/1кг

