Burger MenusBurger Menus
- Chicken Burger - 135 g
Информация за продукта Large, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppingsLarge, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppings7,20 €0,135 kg, 53,33 €/1кг - Menu: Chicken Burger - 90 g
Информация за продукта + Chips + Drink+ Chips + DrinkОт 13,00 €0,09 kg, 144,44 €/1кг - Menu: Chicken Burger - 135 g
Информация за продукта + Chips + Drink+ Chips + DrinkОт 14,30 €0,135 kg, 105,93 €/1кг - Chili Cheeseburger (180gr.)
Информация за продукта 100% Beef100% Beef9,90 €Люта - Menu: Chili Cheeseburger
Информация за продукта + Chips + Drink+ Chips + DrinkОт 17,80 €0,135 kg, 131,85 €/1кгЛюта - Cheeseburger (180gr.)
Информация за продукта 100% Beef100% Beef8,90 €0,09 kg, 98,89 €/1кг - Menu: Cheeseburger (180g)
Информация за продукта + Chips + Drink+ Chips + DrinkОт 16,80 €0,135 kg, 124,44 €/1кг - Hamburger (180 gr.)
Информация за продукта 100% Beef100% Beef8,50 €0,09 kg, 94,44 €/1кг - Menu: Hamburger (180 g)
Информация за продукта + Chips + Drink+ Chips + DrinkОт 15,50 €0,135 kg, 114,81 €/1кг - Chicken Burger (90 gr)
Информация за продукта Large, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppingsLarge, crispy breaded chicken fillet in a soft bun with fresh toppings5,80 €0,9 kg

