Sweet & Savory PastriesSweet & Savory Pastries
- Lindner Stängli Salt
Информация за продукта Crispy Swiss puff pastry sticks – light, buttery, and with a fine hint of saltCrispy Swiss puff pastry sticks – light, buttery, and with a fine hint of salt4,55 €0,1 kg, 45,50 €/1кг - Lindner Stängli Cheese
Информация за продукта Crispy Swiss puff pastry sticks with a fine cheese flavourCrispy Swiss puff pastry sticks with a fine cheese flavour4,55 €0,1 kg, 45,50 €/1кг - Lindner Mini Brownies
Информация за продукта Moist mini brownies made from a Canadian recipe – irresistibly chocolatey!Moist mini brownies made from a Canadian recipe – irresistibly chocolatey!5,70 €0,15 kg, 38,00 €/1кг - Madeleines Traditional Organic
Информация за продукта French organic madeleines, moist and light, in a golden-brown shell shape.French organic madeleines, moist and light, in a golden-brown shell shape.6,05 €0,25 kg, 24,20 €/1кг

