OffersOffers
- A2. Fried Noodles
Информация за продукта with duck meat, soy sauce and eggs always includedwith duck meat, soy sauce and eggs always included15,90 € - A3. Fried Vegetables
Информация за продукта with red curry and duck meatwith red curry and duck meat17,90 € - Cola
Информация за продукта 0.5l Bottle0.5l Bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1л - Diet Coke
Информация за продукта 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1л - Fuze Tea
Информация за продукта 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1л - Wasse Still
Информация за продукта 0.5l bottle0.5l bottle4,50 €0,5l, 9,00 €/1л - Freiburg Beer
Информация за продукта възрастово ограничение за лица под 1818+0.5l bottle0.5l bottle4,90 €0,5l, 9,80 €/1л - Red wine
Информация за продукта възрастово ограничение за лица под 1818+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €11,5% vol, 0,25l, 24,00 €/1л - White Wine
Информация за продукта възрастово ограничение за лица под 1818+0.25l bottle0.25l bottle6,00 €12% vol, 0,25l, 24,00 €/1л

