Spar MenuSpar Menu
- Menu 1
Информация за продукта •Rotisserie pita •Chips •Drink 0.33l•Rotisserie pita •Chips •Drink 0.33lОт 14,50 €0,33l, 43,94 €/1л - Menu 2
Информация за продукта •Roll •Chips •Drink 0.33l•Roll •Chips •Drink 0.33lОт 16,50 €0,33l, 50,00 €/1л - Menu 3
Информация за продукта •Turkish pizza •Fries •Drink 0.33l•Turkish pizza •Fries •Drink 0.33lОт 15,00 €0,33l, 45,45 €/1л - Menu 4
Информация за продукта •Mega Rotisserie •Chips •Drink 0.33l•Mega Rotisserie •Chips •Drink 0.33lОт 16,00 €0,33l, 48,48 €/1л - Menu 5
Информация за продукта •Currywurst •Chips •Drink 0.33l•Currywurst •Chips •Drink 0.33lОт 11,00 €0,33l, 33,33 €/1л

