DRINKDRINK
- Coca Cola
Информация за продукта 0.2l0.2l3,22 €Без депозит (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1л, Съдържа кофеин (20mg/200ml) - Coca Cola Zero
Информация за продукта 0.2l0.2l3,22 €Без депозит (0,08 €), 200ml, 16,10 €/1л, Съдържа кофеин (22mg/200ml) - Orangina
Информация за продукта 0.25l0.25l3,22 €Без депозит (0,08 €), 250ml, 12,88 €/1л - Spreequell Naturell
Информация за продукта 0.25l0.25l2,72 €Без депозит (0,08 €), - Spreequell Classic
Информация за продукта 0.25l0.25l2,72 €Без депозит (0,08 €), - Vietnamese Iced Coffee
Информация за продукта 0.33l0.33l4,50 € - Apple Spritzer
Информация за продукта 0.33l0.33l3,22 €Без депозит (0,08 €), 330ml, 9,76 €/1л
Business details
Saveur de Bánh Mì Veteranenstraße
SaveurBM GmbH
Veteranenstraße 13
10119 Berlin
Законен представител: Dang Khoa Dang, Janine Dan Trinh Hong, Minh Trang Hong
Факс: 0800 202 07 702
Търговски регистър: Charlottenburg
№ от Търговския регистър: HRB247406 B
ДДС номер: DE357151065
>

